Твоето събитие. Нашата мисия.

Event NewLive Agency - цялостна организация на събития - www.eventnewlive.eu
Еvent NewLive Agency – организация на събития: сватби, балове, фирмени и частни партита
Event NewLive Agency - цялостна организация на събития - www.eventnewlive.eu
Event NewLive Agency - цялостна организация на събития - www.eventnewlive.eu
Event NewLive Agency - цялостна организация на събития - www.eventnewlive.eu
Event NewLive Agency - цялостна организация на събития - www.eventnewlive.eu
Сватбена агенция, организация на сватби, балове, фирмени и частни партита - Event NewLive Agency
Честита Баба Марта!

Честита Баба Марта, приятели!
Бъдете весели, червени, засмени и здрави!

В народния календар има десетки красиви легенди и истории за етимологията на мартеницата, която е символ на българското.
Най-популярната от тях е свързана с Хан Аспарух и годината на създаването на българската държава (681). Според една от тези истории, когато прабългарите достигнали Дунавската равнина, те били омагьосани от мястото и решили да се установят тук. След обявяването на новооснованата държава ханът поискал да извърши жертвоприношение на бога Тангра. Жертвената клада по традиция трябвало да се запали със стръкче изсъхнал копър, но българите не намерили такъв наоколо. Докато се чудел какво да стори, на рамото на хан Аспарух кацнал сокол. На крачето му висяло снопче копър, завързано с бял конец, половината обагрен в червено. То било пратено от сестрата на хан Аспарух, Хуба, останала в палатите на баща им Кубрат. Хуба сънувала сън, от който разбрала за затруднението на брат си. По сокола си тя му изпратила китка копър, завързан с бял вълнен конец. По време на дългия полет обаче, крилото на сокола се протрило и кръв обагрила белия конец. Така хан Аспарух получил китката, завързана с бяло-червен конец. Запалил той огъня според традицията, а с конеца се закичил за здраве. Оттогава на 1 март българите окичват близките си с усукан бяло-червен конец.

През целият месец март, може да планирате твоето събитие или сватба онлайн през нашия сайт с 10% отстъпка от крайната цена, след въвеждане на промо-код: babamarta.
Можеш да го използваш тук: https://prnewlive.eu/wedding_planing/

Кажи: "Обичам те!" на любим човек, а ние ще му подарим усмивка
Кажи: „Обичам те“

Обичаш него, нея... тях! Кажи им го! 🙂

Кажи: „Обичам те“ на любим човек! Ние ще му подарим усмивка и … шанс да спечели бутилка вино и още подаръци. За теб, него и… всички Вас!

Трябва само да ни кажеш кой е човека и защо го обичаш, или колко… или просто да му го напомниш, чрез нас! 🙂 Само попълни формата по-долу, и ние ще му се обадим от твое име на 14.02.2020 по телефона и ще го изненадаме приятно. А за най-красивите: „Обичам те!“ сме подготвили и награди, които ще изпратим с куриер – вино и още нещо, за да го споделиш с онова голямо „обичам те“.

напиши името си
напиши твоят телефонен номер
напиши името на човека, на когото да се обадим
напиши номерът, на който да се обадим с най-мошното: „Обичам те!“
Разкажи ни с няколко думи или изречения, защо искаш да кажеш „Обичам те“ точно на него/нея/тях.
сподели ни твоята пощ@, за да можем да се свържем и с теб

С попълването на формата по-горе ти даваш съгласието си, най-добрият водещ на България – Теодор ТодоровТео, да се обади по телефона на посочения от теб човек и да му предаде по романтичен начин, твоето послание. Най-добрите послания ще наградим с бутилка, специално селектирано вино и още изненади, които ще изпратим по куриер на посочен от теб адрес. Посланията ще запишем на аудио-файл, за да чуем колко силна е думата: „любов“.

Всички те си казаха: "Обичам те!"
Event NewLive Agency - цялостна организация на сватби
Сватба 2020: топ тенденции, с които да се запознаеш, ако искаш приказна сватба !

Сватбата. Един от най-важните дни за всяка една двойка, решила да създаде семейство. Денят, в който казваш ДА, на своя любим и си обещавате да бъдете заедно в добро и зло…

Искаш този
ден да е перфектен, нали?

Искаш на
него да присъстват всички близки и роднини?

Искаш да
споделиш щастието си с тях?

 За целта имаш нужда от
правилното планиране!

Ако си казала ДА, на предложението на своя любим и планирате да минете под венчилото през 2020 година, прочети кои са най-големите тенденции при сватбите. По-романтична от всякога, еко и с внимание към детайлите, ето кои са нещата, които определят сватбата на 2020-та година.

1. Големи
цветя

Сватба е , а цветята са неизменна част от всяка такава. Ще ги откриеш в украсата, масите на гостите и най-вече: в букета на Булката. И тук е момента да заложиш на големината. Избери голямо цвете за акцент и нека останалите са допълнение към него. Не се притеснявай да експериментираш с цветовете. Нека букетът предизвиква вниманието и възхищението на околните. И още нещо: колкото по-ароматен е, толкова по-добре. Вложи творчество. Помисли за различни начини, по които цветята могат да добавят цвят и в други части на сватбата: от цветя, замразени в кубчета лед, до флорални тъкани за коса за булчинското парти. Можеш да експериментираш с всичко.

2. По-романтична от всякога с правилната светлина

Красивото осветление може да накара мясото, което си избрала за своята сватба да блести на лунната светлина. Затова не е изненада, че една от най-добрите сватбени тенденции за 2020-та годината е свързана с осветлението на сватбата. Без значение дали става въпрос за сватба на закрито или открито, светлините могат да зададат тона и настроението за вашата вечер.

3. Еко сватба през 2020 г.

Темата на сватбата за 2020 година е съсредоточена върху природата, с голямо внимание към органичния и екологичен аспект. Най-популярните сватби са тези, които се празнуват на открито, където е възможно да се извърши както церемонията, така и сватбения прием на едно и също място. Подобно на американските сватби, има тенденция да се планира събитието в градини, паркове или селски къщи, заобиколени от декари зеленина. Сватбеният прием през 2020 г. се превръща в изживяване сред природата. Тържеството все повече ще се провежда под дървени навеси или беседки, украсени със светлини. Двойките търсят начини за намаляване на отпадъците, за употреба на домашни продукти и се опитват тържеството им да бъде възможно най-екологично.

Екологични и ръчно изработени материали

Печатните материали като покани, табелки, менюта и др. все повече са ръчно изработени, от екологични хартии и материали, калиграфски надписани, украсени с екологични бои и нарисувани ръчно.

4. Сватба на морския бряг

С какво се припокрива представата за романтичен сватбен ден? Първата асоциация е за сватба на плажа. Искрящ пясък, безбрежно море, ярко слънце, шума на вълните – всички необходими елементи за романтика и незабравимо изживяване. Сватбата на плажа звучи атрактивно и макар да е все още нетрадиционен избор, остава прекрасна идея за мястото на бракосъчетанието. Гостите ще останат не по-малко очаровани от възможността да станат част от радостта на младоженците и да отнесат със себе си спомена от споделеното с тях щастливо време на плажа

5. Сладка живопис

След булката, кралицата на сватбата е сватбената торта. Предложенията за 2020 г., в допълнение към изисканата гола торта, включват геометрични фигури и живопис- декорации, подобни на „удари с четка“ като цветна картина и акварелни рисунки.

6. Едно по-различно селфи

Селфитата, също както цветята, са неизменна част от всяка сватба. Искаш ли да имаш възможността да се снимаш с всичките си близки и роднини през цялата сватба? Направи го с помощта на фото огледалото. То е чудесен начин да създадеш с лекота и най-вече забавни красиви снимки от сватбения си ден – огромен touch screen, впечатляваща визия, забавни анимации развеселяват снимащите се. А като бонус всичките ти готи ще получат веднага своята снимка – разпечатана, за спомен от прекрасния ден.

Как работи
фото огледалото?

След като наемеш фото огледалото за своето
събитие, то ще бъде поставено на специално място, лесно достъпно за всички
гости. За да се снимате, трябва да следвате няколко прости стъпки:

  1. Заемете позата, която искате. Може да изберете между стандартна снимки или GIF;
  2. Използвайте забавните шапчици, емотикони и надписи, които ще предоставим
    заедно с огледалото;
  3. Принтирайте снимката или я получете на мейла, готова за споделяне!

7. Уникален мотив

В заключение, тенденциите настрана, сватбата трябва преди всичко да е олицетворени на вкуса на двойката. Трябва да има абсолютно личен, уникален мотив. Ще трябва да остави любовта на младоженците да блести и да остави незаличим спомен в съзнанието на гостите. Въпреки че всичко казано е популярно, уверете се, че правите нещата по свой начин, тенденциите са чудесни за идеи и да видите какво правят другите, но не забравяйте да правите нещата така, както искате. Създайте свой собствен стил. Това е основното правило: следвайте инстинктите си и вашите лични предпочитания!

За едно незабравимо сватбено тържество са нужни две неща – хора с настроение и безупречна организация . Доверете ни се за да направим заедно този ден уникален , неповторим и запомнящ се .

Event NewLive Agency

Морето е, за да го обичаш! Организация на сватби, балове, фирмени партита и други във Варна и на морето!
Морето е, за да го обичаш!

Екипът на Event NewLive Agency се разраства, за да ти предложи още нови и оригинални идеи за най-важните дни: сватба, бал, фирмено и частно парти или просто повод, които те кара да се усмихнеш. Защото го заслужаваш!

Морето е, за да го обичаш! Организация на сватби, балове, фирмени партита и други във Варна и на морето!

Морето е, за да го обичаш, за да създаваш спомени и да погледнеш през неговия безкрай, чак до сърцето си. Без значение от сезона и времето, няма по-голяма магия от тази, сътворена с любов.

Ние сме тук, за да планираме и реализираме цялостна украса, декорация, да го направим с най-добрият екип от професионалисти и да създадем приказка, в която всички са усмихнати, а главните герои щастливи.

Варна е морската ни столица, Варна е морето – ето защо точно тук акустира и новият, млад и амбициозен екип на най-добрата парти и сватбена агенция – Event NewLive Agency. Готови да сбъднат всяка твоя мечта, да го планират и да го направят с много любов са и колегите ни, които може да намерите на: бул. Цар Освободител 23, както и на varna@eventnewlive.eu или телефон: +359 886 292 590

Морски сватби, Варна - Event NewLive Agency
Морски сватби, Варна – Event NewLive Agency

Планирай онлайн ->

BS Video Corporation - Event NewLive Agency
BS Vidio Corporation
BS Video Corporation - Event NewLive Agency
Георги Колев видео, Event NewLive Agency, сватби организация и всякакви събития
Георги Колев, видеооператор
Георги Колев, видеооператор, Event NewLive Agency

Целта на Георги Колев е да уловя с камерата си истинските и неподправени емоции ‬без режисура и нагласени моменти и да ги свържа във видеоразказ с филмова визия. 

#видео
Георги Колев се занимава с професионално видео заснемане ULTRA HD , FULL HD. Постпродукция, корпоративно събитие, сватбено тържество, кръщене, годеж, абитуриентски бал, частно и фирмено парти, юбилей, рожден и имен ден. Компютърна анимация, монтаж и озвучаване.
#свържи се с Георги
Напиши името си
Как е твоята е-пощ@
Остави ни телефон, за връзка с теб.
Напиши всичко, което те интересува!
Live
Studio Torex - Event NewLive Agency
Studio Torex
Studio Torex - Event NewLive Agency

Studio Torex е специализирано в заснемането на музикални видео клипове, изготвяне на реклами, филмови продукции и сватби. Предлагат и аудио студио за звукозапис на музика и песни.

#видео от Torex
#oще за Studio Torex
#свържи се с Torex Studio

Напиши ни как се казваш 🙂
Посочи твоята е-пощ@
Напиши твоя телефон, за да може да се свържем с теб!
Сподели ни всичко, което искаш да знаем!

MY.eventnewlive.eu
< вход

въведи потребителско име (или номер на договор) и парола за достъп до системата

< регистрация

за да се регистрирате в нашата система, трябва да имаш сключен договор за събитие, ако вече имаш такъв – обади се на 0900 63 022

на латински
на латински, трябва да има малка и голяма буква, цифра и специален знак
въведи номер на договор с нас