Абитуриентите от ПМГ поставиха финала на баловете (СНИМКИ + ВИДЕО)

Невероятните абитуриенти от ПМГ “Акад.Боян Петканчин” поставиха звездния финал на баловете в Хасково.

Стотици техни близки и приятели бяха изпълнили парк “Кенана”, за да ги изпратят в тържествената вечер.

ВИЖ ВСИЧКИ СНИМКИ ОТ БАЛА НА ПМГ „АКАД. БОЯН ПЕТКАНЧИН“ – ХАСКОВО ТУК!

Под бурните им аплодисменти 130 зрелостници от 5 паралелки дефилираха по специално изградения подиум, пръскайки стил и елегантност. Първа премина директорът на елитната гимназия Гергана Петрова с ученика на випуск 2026 Мартин Недев.

Събитието отново беше поверено на експертите от Event NewLive Agency и неповторимия водещ Теодор Тодоров – Тео.